Що не так із підозрою Медведчуку і чому він не сяде, – Сергій Марченко

“Що не так із підозрою Медведчуку? Не так те, що Медведчук не сидить. І не сяде. Пікейні жилети розкажуть у студіях каналів олігархів, як Зеленський рішуче взявся за Медведчука”, – пише експерт ринку праці Сергій Марченко на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”, передають Патріоти України, та продовжує:

“Молоді реформатори з палаючими очима покричать по фейсбуках: бачили? Бачили!? Ми ж казали, а ви не вірили! А Зеленський не такий вже й поганий! І навіть взагалі, молодець! Красавчик!

А за два тижні ніхто вже не згадає, що незважаючи на санкції та підозри Медведчук спокійно обідає у “Велюрі” і несе квіти до радянських пам’ятників. Не згадають так само, як ніхто вже не згадує зустріч із Патрушевим у Омані. Як не згадують заміну дорожньої карти по Мінську кластерами. І як не згадують, що “вагнерівці” зараз не у в’язниці тільки тому, що від СБУ їх врятував Офіс президента України.

Тому вибачте, але поки Медведчук фізично не сидить, не треба мені розказувати, що щось змінилося. Все те саме, тільки більше цинізму”.