Смартфони можуть нести смертельну небезпеку: чого слід побоюватися

Смартфони можуть нести смертельну небезпеку їх власникам в деяких випадках. Коли саме пристрій стає небезпечним для життя, і що потрібно робити в таких випадках, розповімо докладніше.

Дуже часто власники смартфонів заряджають їх неоригінальною зарядкою. Робити це категорично заборонено. Краще переплатити кілька сотень гривень, але бути впевненим, що ваш телефон в будь-який момент не займеться. Зарядка, куплена в Мережі у незнайомого продавця, з високою ймовірністю може виявитися підробленої, а її використання погано позначиться на смартфоні. Щорічно в світі відбувається кілька випадків смерті з цієї причини.

Також небезпечно заряджати смартфони у ванній кімнаті. Здається, тут все очевидно, але деякі люди люблять лежати у ванній з включеним в розетку телефону і дивитися фільми. Це дуже небезпечно.

Дешеві аксесуари для смартфонів, наприклад, навушники або чохли, можуть викликати алергічні реакції або опіки. Тому подумайте про своє здоров’я, перш ніж замовляти аналог оригінальних навушників, які в 10 разів дешевше від оригіналу.

Якщо говорити про здоров’я, то використання смартфонів в ліжку перед сном набагато шкідливіше, ніж ви думаєте. Світло від гаджета негативно впливає на вироблення в організмі гормону сну – мелатоніну. Тому перегляд соцмереж в ліжку – це стрес для організму перед сном. Так само не можна заряджати мобільні пристрої у ліжку всю ніч. Це шкодить як акумулятора гаджета, так і вашій нервовій системі.

Джерело